CODZIENNOŚĆ w  BIBLIOTECE SPOŁECZNEJ - OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
  Świetlica dziecięca : książki, czasopisma, szachy, gry planszowe i ruchowe, bilard, mikrofon, internet, druk, ksero, skan, pianino.
Dzień tygodnia ZAJĘCIA CYKLICZNE
Poniedziałek  
 
 17:10 - 18:00 - Język angielski kl. V-VI Lektor - Olga Sowińska (zajęcia płatne, marzec 9 spotkań 135zł)
 18:10 - 19:00 - Język angielski młodzież Lektor - Olga Sowińska (zajęcia płatne, marzec 9 spotkań 135zł)
 18:00 - 20:00 - Przez życie z piosenką... Kiedy razem się zbierzemy/Koncerty.
Wtorek  10:00 - 12:00 Klub Mamy i Malucha zapaszamy do wspólnej zabawy. (10:30 -11:30 Rytmika zajęcia płatne, październik 5 spotkań 75 zł całość)
 16:00 - 17:30 - Szkółka fletu
 18:00 - 19:00 - CZYTANIA PO POLSKU - z ruskojęzycznymi uczymy się czytać po polsku
Środa  15:00 - 17:00 - Zajęcia plastyczne dla dzieci - kontynuacja zajęć "Wymyślaj z nami świat kolorami"
 14:15 - 15:15 - Język angielski dzieci Lektor - Nela Januszewska- Żuchowska (kl.1-2)
 14:00 - 17:00 Robotyka CAS (dostępne dla wszystkich okolicznych dzieci)
 16:00 - 17:30 - Szkółka fletu
 17:10 - 18:00 - Język angielski kl. IV-V Lektor - Olga Sowińska
 18:00 - 19:00 - Język angielski dla młodzieży Lektor - Olga Sowińska
Czwartek  10:00 - 12:00 Klub Mamy i Malucha zapaszamy do wspólnej zabawy
 15:00 - 17:00 - Zajęcia dla dzieci z Panem Profesorem - Zabawy przyjemne i pożyteczne 
 15:00 - 17:00 - Szkółka fortepianu dla dzieci
 18:30 - 19:30 - Szkółka fletu
 17:10 - 18:45 - Język angielski dzieci kl. III Lektor - Olga Sowińska (zajęcia płatne, marzec 120zł)
 18:00 - 20:00 - Wieczory czwartkowe (spotkania z ciekawymi ludźmi, prezentacje dorobku artystycznego, problematyka społeczna).
Piątek  16:00 - 17:30 - Szkółka fletu
 14:15 - 15:15 - Język angielski dla dzieci Lektor - Nela Januszewska- Żuchowska (kl.1-2 zajęcia płatne, marzec 180zł
 18:00 - 19:00 - Koncerty/Piątki Muzyczne.
   
Sobota  ŚWIETLICA DZIECIĘCA I PRZYSŁUGI SĄSIEDZKIE NIECZYNNE. Brak chętnych do pracy za darmo.
 14:00 - 15:00 - Bezpłatne porady prawne. Trzeba się zgłaszać  od 14:00-14:15, jeśli nie ma nikogo nie ma - zamykamy biuro

Niedziela

 
Dzień miesiąca IMPREZY
 

Bieżące informacje dot. wydarzeń oraz publicystyka bieżąca na Facebook:
https://www.facebook.com/biblioteka.spoleczna

10.03 - wtorek
10:00 - 12:00
 Klub Mamy i Malucha - zapraszamy do wspólnej zabawy. Zajęcia z Rytmiki 10:30 - 11:30
12.02 - Środa
13:00 -1600 

 Robotyka - zajecia dla dzieci od 3 lat do 15, klocki Lego

13.02 -czwartek
10:00 - 12:00 
 Klub Mamy i Malucha - zapraszamy do wspólnej zabawy.
13.03 - piątek
18:00

 Akordeon i wiolonczela -  koncert nr 564/19  Zagrajądla nas:
 Tomasz Gucwa
w programie:
K. Olczak - Suita zimowa cz. 2 i 5;  A. Pribyłow - Sonatina nr 1 cz. 1
J. Draeger     - Allegro- moderato;  E. Derbienko - Polka- Intermezzo
Aleksandra Olejnik
w programie:
1. A. Pribyłow - Sonatina nr 4 cz. 1.2.3
Piotr Litwiński  
 
w programie:   
J.S. Bach - Fantazja i fuga a BWV 561; W. Własow - Tango koncertowe
M. Moszkowski - Kaprys hiszpański.
Mateusz Jocz - Wiolonczela solo
Duet wiolonczela-akordeon
Mateusz Jocz - Piotr Litwiński

w programie:
C. Debussy - Taniec pajaca; J. Rabiński - Tango appassionato